Nasza Wielka Wyspa jest skierowana do mieszkańców prestiżowych wrocławskich dzielnic Biskupin, Sępolno, Dąbie i Bartoszowice (łącznie 28 000 mieszkańców) we Wrocławiu. W większej części są to osoby starsze, ale nie brakuje u nas ludzi młodych i dynamicznych. W szczególności rodzice mniejszych dzieci wybierają naszą część miasta, ze względu na ciszę, spokój oraz dostęp do infrastruktury rekreacyjno - sportowej oraz miejskiej (komunikacja miejska, przedszkola, szkoły).

Gazeta cieszy się popularnością i jest oczekiwana przez mieszkańców. Od października 2014 roku trafia bezpośrednio do większości skrzynek pocztowych oraz jest dostępna w najważniejszych punktach handlowych oraz restauracjach i pizzeriach. Drukujemy na papierze i w formacie gazetowym w drukarni Polskapresse na Bielanach. Nakład wynosi obecnie 12 000 egzemplarzy. W nieodległej przyszłości planujemy rozszerzyć zasięg terytorialny miesięcznika na całą Wielką Wyspę, czyli dodatkowo na osiedla Zalesie, Zacisze i Szczytniki.

Warto zwrócić uwagę, że na poziomie lokalnym, to drukowana bezpłatna prasa dociera do największej liczby mieszkańców i ma największe oddziaływanie. 

Cenimy Państwa czas. Chętnie przyjedziemy do Waszej firmy z prezentacją naszej oferty. W tym celu prosimy o kontakt pod numer telefonu 515 042 112 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do reklamowania się w Naszej Wielkiej Wyspie! 

 

Aby poznać ceny i wielkości modułów kliknij tutaj.

Praca w NWW

Poznaj aktualne oferty pracy i wolontariatu.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
343848