Centrum Inicjatyw UNESCO już po raz drugi organizuje bezpłatne letnie półkolonie w języku angielskim. Warsztaty po okiem doświadczonych animatorów poprowadzą wolontariusze z Gruzji i Włoch. Zajęcia będą obywały się na Śródmieściu i poprowadzone zostaną interaktywnymi metodami. Będzie dużo kultury, historii, sztuki, muzyki i dobrej zabawy. Warsztaty będą autorskim dziełem wolontariuszy. Każdy dzień będzie ciekawym doświadczeniem dla młodych ludzi. Liczymy, że nasi mali adepci międzynarodowej letniej szkoły będą mogli zapoznać się z nowymi językami oraz kulturami krajów wolontariuszy, wykorzystać w praktyce język angielski i spędzić aktywnie czas w miłej atmosferze!

 

Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00. Każdy turnus trwa 10 dni. Zajęcia są BEZPŁATNE i przygotowane dla młodzieży w wieku 11-16 lat. 

Terminy turnusów:

I 13.07 -  24.07

II 27.07 ? 07.08

III 17.08 ? 28.08

Zapraszamy chętną młodzież i zainteresowanych rodziców.

Ilość miejsc jest ograniczona!!! 

Więcej szczegółowych informacji oraz zapisy dokonujemy u Sebastiana Górskiego wysyłając wypełnioną kartę zgłoszeniową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 605 268 581. Kartę można znaleźć na stronie organizacji www.unescocentre.pl lub na Facebooku Unesco Centre.

 

 

Praca w NWW

Poznaj aktualne oferty pracy i wolontariatu.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
335540