fot. Z. Kańczukowski

 

Po zorganizowanym na przełomie lipca i sierpnia koncercie w Parku Intakus (b. stadion Ślęzy) Rada Osiedla otrzymała od mieszkańców osiedla przy ul. Wiwulskiego skargi na dokuczliwy hałas, jaki trwał do późnych godzin nocnych. Żeby wyjaśnić, dlaczego doszło do takiej sytuacji i jakie dalsze zamierzenia mają Organizatorzy, w połowie sierpnia b.r. Przewodniczący Zarządu odbył z nimi spotkanie, w toku którego Organizatorzy przyjęli informację o skargach i prosili, żeby w ich imieniu przekazać mieszkańcom przeprosiny za zaistniałe uciążliwości.

 Organizatorzy przedstawili także swoje plany związane z organizacją imprez na terenie IP. Do końca roku zaplanowane zostały trzy imprezy, które mają zgromadzić po ok. 300-400 os. każda, a więc o wiele mniej niż poprzednio. Koncerty mają trwać maksymalnie do godz. 23, ale szefowie IP spróbują tak ustawić głośniki, żeby hałas był jak najmniej odczuwalny dla sąsiedniego osiedla mieszkaniowego. Zobowiązali się też, że przez cały czas koncertów będą obecni, żeby kontrolować ich przebieg.

O planowanych koncertach będzie powiadamiana Rada Osiedla i zarządca osiedla przy ul. Wiwulskiego. Rada Osiedla będzie monitorować przebieg tych imprez. Mamy nadzieję, że nie powtórzy się już sytuacja, jaka wystąpiła na lipcowym koncercie.

Praca w NWW

Poznaj aktualne oferty pracy i wolontariatu.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
335553