Poczuj atmosferę Świąt i przyjdź na warsztaty filcowe sam lub ze swoim dzieckiem! Chcesz wiedzieć, jak zamienić choinkę i dom w magiczne miejsce, w którym wszyscy będą czuli się jak u siebie? Przygotuj dekoracje własnoręcznie! Zapraszamy na warsztaty o tym, jak samodzielnie wykonać ozdoby świąteczne z filcu.

Metody pracy, jakie stosujemy, są dostosowane do potrzeb i wieku grupy. Zapraszamy zarówno dorosłych, jak i dzieci od 10 roku życia (mniejsze dzieci z osobą dorosłą)._W czasie warsztatów wykonamy bombki z wełny czesankowej albo szyte ręcznie zabawki. Materiały na warsztaty są wliczone w  cenę. 

Warsztaty odbędą się w siedzibie Rady Osiedla w dwóch terminach: 16 i 18 grudnia, godz. 16.30-19.30. Cena za osobę: 70 zł, przy dwóch osobach (np. rodzic + dziecko lub 2 dzieci): 110 zł (aby się zajęcia odbyły potrzebne jest min. 6 osób). Zapisy: przez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 661-680-045.

Praca w NWW

Poznaj aktualne oferty pracy i wolontariatu.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
335558