Od pewnego czasu spływają do Rady Osiedla sygnały o nasilającej się aktywności grafficiarzy szpecących mury Sępolna i Biskupina. Grafficiarzy, a w zasadzie wandali, gdyż ich "twórczość", poza zaznaczeniem obecności autora w danym miejscu, nie ma żadnej wartości. Usunięcie natomiast efektów ich działalności z elewacji jest bardzo kosztowne.

Czytaj więcej...

Próbując wysłać list polecony w placówce Poczty Polskiej przy ulicy Partyzantów zdziwiliśmy się bardzo, gdzy pracownica placówki zarządała 5,5 zł za taką usługę zamiast standardowego 4,2 zł. Zapytana kierowniczka placówki pani Kamila Smoleń powiedziała, że usługą standardową jest list polecony priorytetowy oraz że "takie mają wytyczne z centrali".

Czytaj więcej...

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław ? Śródmieście apelują do wszystkich właścicieli samochodów na terenie naszego Osiedla oraz całej dzielnicy o zachowanie czujności i rozwagę przed opuszczeniem pojazdu. - Zanim wyjdziemy z auta, choćby na chwilę, lub postawimy je na noc pod domem, upewnijmy się, czy w widocznym miejscu nie pozostawiliśmy ładowarki do telefonu, nawigacji samochodowej, kabelków do niej, torby do laptopa lub czegokolwiek, co mogłoby zwrócić uwagę złodzieja ? przypomina st. asp. Małgorzata Burdejny, dzielnicowa z Biskupina.

Czytaj więcej...

Praca w NWW

Poznaj aktualne oferty pracy i wolontariatu.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
264854