W geście solidarności z francuskimi dziennikarzami zamordowanymi przez terrorystów publikujemy jedną z okładek satyrycznego czasopisma Charlie Hebdo. Nie można godzić się na to, że odpowiedzią na satyrę wyrażoną na papierze - czy to pismem, czy rysunkiem - jest mordowanie ludzi. Je suis Charlie!

W powszechnej opinii Wielka Wyspa to jedno ze spokojniejszych osiedli w naszym mieście. Listopad nie był jednak spokojny. Zwłaszcza na Sępolnie doszło do kilku poważnych przestępstw przeciwko mieniu. W pierwszych dniach listopada łupem złodziei padł wartościowy sprzęt elektroniczny, zrabowany z położonego na parterze mieszkania przy ul. Nullo.

Czytaj więcej...

Lokalne media podnoszą dziś larum w sprawie nieprawidłowości przy realizacji parkingu przy Hali Stulecia, a prokuratura sama z siebie (?) wszczyna śledztwo. Dlaczego te same media i ta sama prokuratura nie nagłaśniały tej sprawy już półtora roku temu, kiedy to Waldemar Bednarz wraz z członkami stowarzyszenia Akcja Park Szczytnicki złożył do tej samej prokuratury Wrocław-Stare Miasto zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez urzędników Magistratu? Chodziło w nim głównie o ujawnienie niekorzystnej dla Miasta umowy podpisanej z Budimex parking Wrocław Sp. z o.o. (dalej Budimex) i o ustalenie, czy przetarg na budowę parkingu był ustawiony. 

Czytaj więcej...

Praca w NWW

Poznaj aktualne oferty pracy i wolontariatu.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
334149