To zdjęcie, to wycięty słupek. Dosłownie kilka dni wcześniej miasto zamontowało go przy ul. Belwederczyków. Prosili o to mieszkańcy, zarówno Radę Osiedla, jak i ZDiUM. Wnioskowali o przywrócenie słupków, które w tamtym miejscu stały "od zawsze", ale ktoś kiedyś jedną z kamiennych zapór wyciął. Na początku stycznia ZDiUM, mając pozytywną opinię Wydziału Inżynierii Miejskiej, słupki zamontował.

Czytaj więcej...

Im bliżej było zimy, tym częściej zwracaliście się do naszej redakcji i do Rady Osiedla z pytaniami oraz skargami na niedostatecznie oświetlone Sępolno. - Na większości ulic można się przewrócić idąc wieczorem, a na Partyzantów, głównej ulicy osiedla, gdzie są sklepy i powinno być najlepiej, jest najgorzej.

Czytaj więcej...

Poczuj atmosferę Świąt i przyjdź na warsztaty filcowe sam lub ze swoim dzieckiem! Chcesz wiedzieć, jak zamienić choinkę i dom w magiczne miejsce, w którym wszyscy będą czuli się jak u siebie? Przygotuj dekoracje własnoręcznie! Zapraszamy na warsztaty o tym, jak samodzielnie wykonać ozdoby świąteczne z filcu.

Czytaj więcej...

Praca w NWW

Poznaj aktualne oferty pracy i wolontariatu.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
334158