Im bliżej było zimy, tym częściej zwracaliście się do naszej redakcji i do Rady Osiedla z pytaniami oraz skargami na niedostatecznie oświetlone Sępolno. - Na większości ulic można się przewrócić idąc wieczorem, a na Partyzantów, głównej ulicy osiedla, gdzie są sklepy i powinno być najlepiej, jest najgorzej.

Czytaj więcej...

Poczuj atmosferę Świąt i przyjdź na warsztaty filcowe sam lub ze swoim dzieckiem! Chcesz wiedzieć, jak zamienić choinkę i dom w magiczne miejsce, w którym wszyscy będą czuli się jak u siebie? Przygotuj dekoracje własnoręcznie! Zapraszamy na warsztaty o tym, jak samodzielnie wykonać ozdoby świąteczne z filcu.

Czytaj więcej...

  
fot. B. Krygowska

 

Słynne, wrocławskie modelowe Osiedle WUWA, zbudowane w 1929 roku na wystawę budowlaną w epoce modernizmu, już od kilku lat cieszy się uwagą wrocławskich notabli. Architekci, prezydent miasta, prezesi spółki Wrocławska Rewitalizacja oraz przedstawiciele Hali Stulecia chętnie wypowiadają się na temat tej "perły wrocławskiego modernizmu, która odzyskuje blask", a Centrum Poznawcze przy Hali Stulecia oprowadza po jej terenie wycieczki nie tylko krajowe, ale i zagraniczne.

Czytaj więcej...

Praca w NWW

Poznaj aktualne oferty pracy i wolontariatu.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
264853