26 października w gimnazjum przy ul. Pautscha zakończyły się czwarte, ostatnie konsultacje społeczne w ramach projektu "Wrocław rozmawia". 

Kwestia uwolnienia chodników od samochodów i zmian w organizacji ruchu na naszym Osiedlu wzbudziła spore zainteresowanie. "Zebraliśmy ponad 40 konkretnych uwag od mieszkańców. Teraz będziemy nad nimi pracować" - poinformował Tomasz Stefanicki - oficer pieszy z magistratu.

 

Pomimo naszych zastrzeżeń odnośnie sposobu przeprowadzenia tych konsultacji (brak plakatów, jedna propozycja dla obu osiedli, brak notowania uwag z sali), dziękujemy urzędnikom i najaktywniejszym mieszkańcom, dziękujemy wszystkim, którzy przyszli i zabrali głos w tak ważnej dla nas wszystkich sprawie.

Rada Osiedla została również poproszona o zasugerowanie rozwiązań dotyczących uwolnienia chodników i uporządkowania parkowania na naszych osiedlach. O postępach prac nad naszą propozycją będziemy Państwa informować na łamach Naszej Wielkiej Wyspy, na stronie Rady Osiedla i naszych profilach na Facebooku.

Praca w NWW

Poznaj aktualne oferty pracy i wolontariatu.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
319377