Podczas festynu w ZS 9 zbierano pieniądze na pomoc dla Andrzejka (fot. Rafal Komorowski)

 

Nie ma nic gorszego niż krzywda dziecka. Niestety, takie wypadki się zdarzają. Nawet najcudowniejszym rodzicom. Nasz sąsiad, Andrzejek, uczeń Podstawowej Szkoły Muzycznej przy ul. Krajewskiego na Sępolnie, miał ciężki wypadek podczas jazdy na rowerze. Dziesięć minut zagapienia się opiekunów po powrocie z zakupów wystarczyło. W wyniku zdarzenia chłopiec stracił bezpowrotnie wzrok w lewym oku i najprawdopodobniej straci również samo oko. Ma niedowład prawej części ciała. Prawa ręka i noga są niesprawne.

Czytaj więcej...

fot. fundacja Mam poMoc

Projekt czytania i edukowania dzieci o niepełnosprawności ich kolegów i koleżanek we wrocławskich przedszkolach na Wielkiej Wyspie zgłoszony przez Fundację Mam poMoc zakwalifikował się do finału internetowego głosowania! To czy uda się wygrać w głosowaniu zależy już tylko od Was! 

Czytaj więcej...

16 czerwca Przewodniczący Zarządu Osiedla Jacek Przybyło spotkał się z organizatorami studenckich Juwenaliów, żeby omówić przebieg studenckich imprez w roku 2016 oraz poszukać wspólnie rozwiązań, które zmniejszyłyby uciążliwość Juwenaliów dla najbliżej mieszkających ludzi. Na spotkanie przybyli przewodniczący samorządów studencki: Politechniki Wrocławskiej (organizatorzy Juwenaliów na "Wittigowie", Akademii Wychowania Fizycznego ("AWF-alia" na campusie AWF przy pętli Sępolno), przedstawiciel fundacji MANUS oraz funkcjonariusze policji z Komisariatu Wrocław - Śródmieście).

Czytaj więcej...

Praca w NWW

Poznaj aktualne oferty pracy i wolontariatu.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
343866