Drodzy miłośnicy muzyki, a w szczególności opery. Miło nam poinformować, że Nasza Wielka Wyspa nawiązała współpracę z Operą Wrocławską. W związku z tym będziemy Państwu prezentowali najważniejsze wydarzenia z życia tego ośrodka kulturalnego oraz relacje z premier. Wierzymy, że na Wyspie jest wielu miłośników tej formy kulturalnego spędzania wolnego czasu. A już w czerwcu na Pergoli odbędzie się pokaz jednego ze słynnych megawidowisk Opery Wrocławskiej, na którym zobaczymy Latającego Holendra Ryszarda Wagnera. 

 

Mamy również bezpłatne bilety na szalenie popularną Cavallerię Rusticanę Mascagniego oraz Pajace Leoncavalla, pokazywane w ramach jednego spektaklu, 9 kwietnia o godzinie 1900. Wejściówki zostaną rozlosowane wśród tych z Państwa, którzy odpowiedzą poprawnie na pytanie konkursowe: Na podstawie czyjego opowiadania Giovanni Targioni-Tozzetti i Guido Menasci napisali libretto do Cavallerii Rusticany?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać do siedziby Rady Osiedla listownie, pocztą elektroniczną, telefonicznie oraz osobiście do dnia 8 kwietnia do godziny 1500 podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Adresy, numery telefonów oraz godziny otwarcia biura Rady znajdą Państwo na przedostatniej, 11. stronie. 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Praca w NWW

Poznaj aktualne oferty pracy i wolontariatu.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
278834