Program ?Trener Osiedlowy? ma za zadanie promować bezpieczną, urozmaiconą aktywność fizyczną, zachęcać dzieci i młodzież do brania aktywnego udziału w uprawianiu kultury fizycznej.

Trener Osiedlowy to człowiek, który organizuje czas na boisku, wymyśla gry i zabawy, ćwiczenia związane z różnymi dyscyplinami sportu (gry zespołowe gry, frisbee, boule, tenis stołowy, lekkoatletyka). Jest też po to, aby integrować dzieci, które tam będą (jeśli ktoś lubi grać, a nie ma z kim, niech przyjdzie, pozna nowych znajomych). Ma ze sobą zawsze zestaw piłek (piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna), frisbee, boule. W razie zainteresowania innymi dyscyplinami nie będzie problemu z załatwieniem sprzętu. W ramach projektu razem z Wrocławskim Szkolnym Związkiem Sportowym organizujemy turnieje czy wyjścia, np. na mecze.

W ramach projektu Trener Osiedlowy jest okazja na nieodpłatne wyjście na mecz Śląska Wrocław z Termalicą Nieciecza, 7.05 (sobota) na godz. 15:30. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (726 051 240)

Od redakcji: na ostatniej stronie okładki znajdziecie Państwo miejsca i godziny ?urzędowania? trenera.

Praca w NWW

Poznaj aktualne oferty pracy i wolontariatu.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
264839