Biegacze na starcie Biegu w 2015 roku (fot. A. Okonek)

 

Ruszyły zapisy na III Bieg Wielkiej Wyspy, organizowany przez Fundację Nasza Wielka Wyspa. Jak w roku poprzednim, w organizację Biegu zaangażował się Wrocławski Klub Biegacza ?Piast? oraz Rada Osiedla, która ufundowała puchary. WKB odpowiadać będzie za stronę techniczną biegu ? organizację biura zawodów, pomiar czasu itp. 

Podczas imprezy pomoc obiecali również harcerze z HOW ?Stanica? oraz członkowie stowarzyszenia Park Run. Bieg rozpocznie się o godzinie 1000 w pobliżu przychodni na terenie AWF-u,  meta znajdzie się na trawiastym boisku koło strzelnicy miejskiej. Po biegu zapraszamy wszystkich na rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka na terenie SP 91, podczas którego rozdane zostaną nagrody w kategorii ?Najszybszy na Wyspie? i ?Najszybsza na Wyspie?.  

Aby wziąć udział_w Biegu, należy zapisać się pod adresem zapisy.naszawielkawyspa.pl i uiścić opłatę startową. Regulamin biegu i  inne bieżące informacje można znaleźć na profilu biegu na portalu Facebook.

Jeżeli chcesz przyłączyć się do organizacji biegu jako sponsor lub wolontariusz napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Praca w NWW

Poznaj aktualne oferty pracy i wolontariatu.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
252395