W dniach 4 - 10 maja 2015 na terenie osiedla akademickiego przy ulicy Wittiga po raz kolejny odbędą się Juwenalia Politechniki Wrocławskiej organizowane przez Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej. Studenci z całego Wrocławia oraz okolic przyjadą, aby hucznie obchodzić swoje święto. Z tego powodu chcielibyśmy przekazać kilka ważnych informacji dotyczących harmonogramu tego wydarzenia.

 

Koncerty na osiedlu Wittigowo będą trwały przez trzy dni, 5-7 maja do godz. 22:00. W pozostałych dniach nie będą organizowane dedykowane wydarzenia na osiedlu, aczkolwiek należy się spodziewać i tak wielu studentów spędzających tam swój wolny czas.

Pochód juwenaliowy w tym roku odbędzie się 7 maja o godz. 11.00. Wystartuje z terenu Politechniki Wrocławskiej i skieruje się ulicami Smoluchowskiego, Wybrzeżem Wyspiańskiego przez Most Zwierzyniecki oraz ulicą Wróblewskiego na Wittigowo, po czym ulicami Tramwajową, 9 Maja oraz Paderewskiego podąży na Pola Marsowe. Prosimy o uwzględnienie pochodu w podróży samochodem, ponieważ część ulic będzie wyłączona z ruchu.

Juwenalia są wydarzeniem organizowanym dla studentów, lecz zapraszamy także wszystkich pozostałych pełnoletnich do darmowego uczestnictwa. Serdecznie zapraszamy na występy znanych gwiazd i zespołów muzycznych oraz na stały już od kilku lat punkt programu jakim jest Projekt P.I.W.O. - Potężny Indeksowany Wyświetlacz Oknowy - pokaz świetlny na ścianie jednego z akademików, który odbędzie się 5 maja o godz. 21:00. W tym roku zostanie po raz pierwszy połączony z muzyką graną na żywo, wobec czego powstanie ciekawy projekt artystyczny.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej www.juwenalia.pwr.edu.pl. Jako organizatorzy chętnie odpowiemy na wszelkie pytania
i wątpliwości.

Prosimy o zachowanie czujności podczas tych dni, reagowanie na ewentualne nieadekwatne zachowania uczestników, a także w miarę możliwości o lekką dozę wyrozumiałości w tych szczególnych dla studentów dniach.

Praca w NWW

Poznaj aktualne oferty pracy i wolontariatu.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
334144