Wszystkich Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Konarskiego we Wrocławiu pragniemy poinformować o uroczystych obchodach 60-lecia powstania Szkoły, które odbędą się w dniu 25 września 2015r. w szkole.

Pragniemy stworzyć okazję do wielopokoleniowego spotkania i wspomnień, ale także do wesołej zabawy. Chcemy wspólnie z Państwem powrócić do ?tamtych czasów? i miejsc, które dzisiaj być może wyglądają już nieco inaczej? i ciągle są żywe w pamięci! Spotkanie po latach będzie znakomitą okazją do odświeżenia starych i nawiązania nowych kontaktów.

 Państwa udział w uroczystości będzie dla nas zaszczytem i świadectwem sympatii, jaką darzycie Państwo Szkołę.Plan Dnia Absolwenta z okazji Jubileuszu 60-lecia Liceum 25 września 2015r.:

Od godz.1000 do 1600 zapraszamy do budynku szkoły. Proponujemy:

- rejestracja uczestników, odbiór ?pakietu absolwenta?

- zwiedzanie szkoły

- spotkania w klasach

- powitanie przez dyrektora i program artystyczny w auli

- poczęstunek

O godz. 19 zapraszamy na Bal Absolwentów, który odbędzie się w restauracji w ZOO. Potwierdzenie uczestnictwa można przekazać:
1. osobiście w sekretariacie szkoły
2. telefonicznie (nr tel.: 71 79 86 894)
3. listownie na adres: Liceum Ogólnokształcące nr XI, ul. Spółdzielcza 2a, 51-662 Wrocław
4. pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5. formularz na stronie_www.lo11.wroc.pl*podając imię i nazwisko (nazwisko panieńskie), datę urodzenia i rok ukończenia szkoły (oraz nr telefonu i_adres mailowy).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Zjeździe Absolwentów oraz ewentualnym nabyciem wydawnictwa jubileuszowego prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 15 czerwca 2015r.
i wpłatę w kwocie 160 zł na konto Komitetu Organizacyjnego lub w sekretariacie szkoły z dopiskiem Zjazd Absolwentów. Wpisowe obejmuje organizację obchodów w szkole - 60 zł,
bal absolwentów ? 100 zł za osobę.

Prosimy również o poinformowanie o uroczystościach związanych ze Zjazdem Absolwentów Koleżanki i Kolegów, ponieważ nie dysponujemy aktualnymi adresami wszystkich Absolwentów. Ofiarodawców i Sponsorów, Przyjaciół Szkoły chętnych do partycypowania w kosztach przygotowania Zjazdu Absolwentów prosimy o wpłaty na konto:

Komitet Organizacyjny Obchodów Jubileuszu 60-lecia Liceum Ogólnokształcącego XI we Wrocławiu

90 1020 5226 0000 6002 0499 1339

PKO BP SA 1/o Wrocław z dopiskiem:"wpłata na 60-lecie szkoły" lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

Prosimy również o udostępnienie zdjęć, pamiątek z czasów szkolnych w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie do biblioteki w kopercie z danymi kontaktowymi, gdzie materiały zostaną zeskanowane i będą do odbioru następnego dnia. Za okazaną pomoc z góry dziękujemy!

Praca w NWW

Poznaj aktualne oferty pracy i wolontariatu.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
278826