Pracownia Grafiki zaprasza na ostatnie przed wakacjami weekendowe spotkanie warsztatowe. Na zajęciach  szczególnie mile widziane będą osoby, które dotąd z grafiką artystyczną nie miały jeszcze za wiele do czynienia. Nowicjusze będą mieć okazję do zmierzenia się z wybraną techniką graficzną w praktyce, mogąc zarówno realizować swoje autorskie pomysły, jak i wybrać jeden z proponowanych przez instruktorkę tematów. Prowadzenie: Marta Lech

 Warsztaty grafiki dla dzieci (8+), młodzieży i dorosłych. 13-14 czerwca 2015 godz. 1000-1400, obowiązują zapisy: tel. 71 322 13 55; wstęp 15 zł.

Zwieńczeniem cyklu Światowid Klasycznie w tym sezonie będzie koncert Kwartetu Duemila. Czwórka młodych muzyków związanych na co dzień z Akademią Muzyczną im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu jest zarówno grupą przyjaciół, jak i formalnym zespołem powstałym jesienią ubiegłego roku na potrzeby współpracy z agencją artystyczną Royal Art. Od tego czasu kwartet regularnie koncertuje na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, świetnie odnajdując się zarówno w klasycznym, jak i rozrywkowym repertuarze. Program koncertu to także repertuarowy colage, znalazły się w nim zarówno utwory W.A. Mozarta, A. Piazzolli, ale także J. Lennona czy Stinga.

Skład kwartetu: Katarzyna Piotrowska ? skrzypce, Krystyna Wasik ? skrzypce, Agnieszka Żyniewicz ? altówka, Tomasz Szewczyk ? wiolonczela

Koncert odbędzie się16 czerwca 2015 o godz. 1830, bilety (8 zł) dostępne są na biletin.pl lub po 5 zł dostępne w sekretariacie Ośrodka za okazaniem Karty Seniora.

Ta znana nie tylko mieszkańcom wrocławskiego Sępolna impreza plenerowa w atmosferze letniego pikniku i w anturażu zieleni prezentuje na jednej scenie artystyczne dokonania kilku utalentowanych młodych wrocławskich zespołów. Do udziału w koncercie każdego roku zapraszane są inne grupy, ale zawsze te, które na przestrzeni minionych dwóch lat odnosiły spektakularne sukcesy ? otrzymywały prestiżowe nagrody, wydawały interesujące płyty lub pozwalały zapamiętać się znacznemu gronu ogólnopolskiej widowni. W tegorocznej odsłonie zagrają:

Czytaj więcej...

Praca w NWW

Poznaj aktualne oferty pracy i wolontariatu.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
334151