Wszystkich Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Konarskiego we Wrocławiu pragniemy poinformować o uroczystych obchodach 60-lecia powstania Szkoły, które odbędą się w dniu 25 września 2015r. w szkole.

Pragniemy stworzyć okazję do wielopokoleniowego spotkania i wspomnień, ale także do wesołej zabawy. Chcemy wspólnie z Państwem powrócić do ?tamtych czasów? i miejsc, które dzisiaj być może wyglądają już nieco inaczej? i ciągle są żywe w pamięci! Spotkanie po latach będzie znakomitą okazją do odświeżenia starych i nawiązania nowych kontaktów.

Czytaj więcej...

?Dancing Queen? z udziałem wybranych w ramach castingu uczestników w wieku 6-12 lat współtworzących Dziecięce Studio Musicalowe to pierwsza przygoda Ośrodka Działań Twórczych Światowid z musicalem. Kilkumiesięczna praca dzieci pod okiem współpracujących z Ośrodkiem instruktorów owocuje tu nie tylko przygotowaniem spektaklu, ale i specjalną nagrodą ? pokazaniem przedstawienia na głównej musicalowej scenie we Wrocławiu - w Teatrze Capitol. 

Twórcy widowiska ? Monika Wiśniowska-Basel i Tomasz Kęczkowski, postawili na sprawdzone, rytmiczne i melodyjne przeboje szwedzkiej grupy ABBA, a miejsce akcji osadzili w szkole artystycznej. To tutaj bohaterowie przedstawienia odkrywać będą swoje talenty i tak jak młodzi wykonawcy spektaklu przeżywać wielką artystyczną przygodę, nabywać doświadczenia w pracy zespołowej podczas bycia na scenie oraz nawiązywać nowe przyjaźnie.

Czytaj więcej...

Dzięki pulsującym kubańskim rytmom, które zabrzmią w Światowidzie w ramach kolejnej odsłony imprezy ?Ethnos - kultury świata? wrocławska Wielka Wyspa ma szansę stać się tak samo gorąca jak Kuba! A kulturę kubańską i klimat ulic Havany smakować będziemy wielozmysłowo. Nie zabraknie_fotorelacji z podróży, jak i opowieści samych Kubańczyków. Dowiemy się wiele o tym ciekawym kraju, jego kulturze, życiu mieszkańców, jak i obecnej sytuacji społeczno - politycznej Kuby. 

Czytaj więcej...

Praca w NWW

Poznaj aktualne oferty pracy i wolontariatu.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
334162